Projekce

Na základě vašich požadavků a potřeb navrhujeme prostory, kde se budete cítit příjemně a kde můžete trávit svůj čas s rodinou a přáteli. Navrhujeme fungující a obyvatelný prostor se zelení, mobiliářem, drobnou architekturou a zpevněnými plochami, vytváříme příjemná místa vhodná k životu a setkávání. Součástí je také návrh závlah, osvětlení, mobiliáře, zahradních staveb a podobně. Nejdřív vzniká studie, kterou společně doladíme a odsouhlasíme. Na jejím základě pak vypracujeme prováděcí dokumentaci, podle které je možné zahradu zrealizovat.

Realizace

Naši zahradníci mají rádi výzvy a odborně založí jakoukoliv zahradu. Vysazujeme stromy, keře, trvalky, cibuloviny, zakládáme trávníky. Realizujeme automatické závlahové systémy trávníků a automatické kapkové závlahy stromů, keřů a trvalek. Provádíme terénní modelace, zpevněné a nezpevněné povrchy a veškeré doprovodné stavební práce, osvětlení a osazujeme mobiliář. Všechny práce jsou prováděny za pomoci nejmodernější techniky s vysokým důrazem na kvalitu a dlouhodobou životnost zahrady. Zákazníkům tak zajišťujeme maximální ochranu a využití jejich investic. Každé dílo je jedinečné a unikátní.

Následná péče

Nemáte čas na údržbu své zahrady? Obraťte se na nás. Provádíme pravidelné i nepravidelné údržby zahrad. Pro naše zákazníky zajišťujeme jarní a podzimní údržby, pravidelné seče trávníků, mulčování a odplevelování výsadeb, řezy stromů a keřů.

Všechny práce jsou prováděny za pomocí nejmodernější techniky s vysokým důrazem na kvalitu a dlouhodobou životnost zahrady. Zákazníkům tak zajišťujeme maximální ochranu a využití jejich investic.