ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE

Pracovník realizace

Chcete pestrou práci ve firmě, která má jasno kam směřuje? Máte rádi výzvy a nebojíte se nových věcí? Přidejte se k nám! Jsme stabilní a zavedená společnost s 15 letou tradicí, která se zabývá komplexní a profesionální péčí o zeleň.

V současnosti hledáme schopného člověka na pozici

ZAHRADNÍK/ZAHRADNICE

Vašimi hlavními každodenními úkoly budou práce na realizaci a údržbě soukromých zahrad a veřejné zeleně. Úspěšně zrealizovaná zakázka bude Váš cíl. To vše v návaznosti na plnění obchodních plánů a strategie společnosti.

Co nás zajímá?

  • Vaše ochota a chuť pracovat, odolnost proti stresu a návalu práce. Požadujeme výborný zdravotní stav.
  • Vaše znalosti oboru. Pokud máte praxi či znalosti problematiky realizace zahrad a ošetřování zeleně, je to Vaše výhoda, kterou oceníme.
  • Řidičský průkaz skupiny B a T je pro Vás výhodou

Co Vás u nás čeká?

  • Spousta zajímavých zakázek, které čekají na ruce šikovného zahradníka.
  • Odpovídající motivační ohodnocení – pomocný zahradník 17-20.000,- Kč. Zahradník se zkušenostmi 20-30.000,- Kč.
  • Moc fajn kolegové a kolegyně.

Za dobrou práci Vás samozřejmě čeká dobrá odměna a neustálý rozvoj po osobní i pracovní stránce. Nehledáme pouze zkušené odborníky, hledáme šikovné lidi s chutí pracovat, kteří chtějí pracovat na čerstvém vzduchu a svou prací vytvářet něco, co až vyroste, bude krásné a užitečné po mnoho generací. Do všech firemních procesů Vás zasvětíme, na zaškolení jsme připraveni.

Práce je vhodná i pro externí spolupráci s prokazatelnými schopnostmi samostatně realizovat zadané zakázky.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak, prosíme, zašlete Váš profesní životopis na personalni@florstyl.cz, rádi se s Vámi osobně setkáme.